Fonksiyonel Termal Transfer Sistemi

Anasayfa Fonksiyonel Termal Transfer Sistemi

Fonksiyonel Termal Transfer Sistemi Ürünleri Nelerdir?

Fonksiyonel termal transfer sistemi ürünleri;dış mekan kullanımı için hava koşullarına dayanıklı etiketler, isteğe bağlı ekipmanlar, 610 dpi yüksek yoğunluklu kafalı endüstriyel termal transfer yazıcısı, solventlere karşı üstün dayanıklı etiketler, genel isimlikler için etiketler, silikonsuz temiz etiketler, windows uyumlu etiket tasarım ve yazdırma yazılımı olarak sıralanabilir. Geniş ürün yelpazesine Megabant’ın Web Sitesi’nden ulaşabilirsiniz.

Termal Transfer Sistemi Ürünlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Termal transfer sistemi ürünleri son derece geniş bir kullanım alanına sahiptir. Gıda ve İçecek, İlaç ve Tıbbi Cihazlar, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Havacılık, Otomotiv, İnşaat Malzemeleri, Kimyasal Maddeler, Ticari Yazdırma ve Adresleme, Elektrikli Bileşenler ve Elektronik, Tel-Kablo ve Boru gibi sektörlerde kullanılırlar.

Termal Transfer Sistemi Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

İsteğe bağlı ekipmanlar kategorisinde; bağlantı parçalarından olan yazıcılar için kilitleme cihazları ve bağımsız üniteler yer alır.

Yazıcılar için kilitleme cihazları; etiketleri geri sarmak için kullanılan geri sarıcı ve otomatik etiket soyucu olarak kullanılan dağıtıcılardan oluşur.

Bağımsız üniteler;soyucu, kesici ve harici rulo ve temizleyici rulo ünitesi olarak sayılabilir.

Soyucular;etiketleri soyma işlevine sahiptirler. Kesiciler ise etiketleri belli bir anda otomatik olarak kesebildiği gibi, çoklu etiket işi yapılıyor ise (toplu işleme türü) son etiketin basılması işleminden sonra kesim işlemi yapar.Harici rulo tutucu ise; cihazların daha geniş rulolar (sırasıyla 250 mm ve 214 mm) kullanmasına olanak sağlar. Son olarak temizleyici rulo ünitesi baskı kalitesini arttırmak için kullanılır. Görevi etiket yüzeyindeki tozların temizlenmesidir.

610 dpi yüksek yoğunluklu kafalı endüstriyel termal transfer yazıcısı, termal transfer baskı yöntemine sahiptir. Windows sürücü yazılımı ile uyumlu çalışır.Komut uyumluluğu vardır. Otomatik makineleri destekler, özel komutlarla çalışabilir. Yüksek kalitede yüksek hassasiyetli yazdırma özelliklerine sahiptir. Yüksek nitelikte etiket baskısı sağlamak için 610 dpi temel kafaya sahiptir.

Solventlere karşı üstün dayanıklı etiketler; solventlere karşı üstün üstün dayanıklılığı vardır. Baskının, organik solventle silinse bir dağılmama özelliğine sahiptir.Yüksek baskı çözürlüğüne imkan tanır. Küçük karakterler ve 0.125 mm boyutundaki QR (2D kod) dahi okunabilir. Yerinde baskı veya diğer termal transfer yazıcılarla birlikte kullanılabilir.

Dış mekan kullanımı için hava koşullarına dayanıklı etiketler, fluorin film bazlı etiketlerdendir. UV ışınlarına maruz kaldıklarında bozulmaz ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Yerinde baskı veya diğer termal transfer yazıcılarla birlikte kullanılabilir.

Genel isimlikler için etiketler, genel amaçlı isimlik etiketidir. Polyester film bazlıdır ve yüksek ısıya karşı (150 C Derece) dayanıklıdır. Bulaşmaya dirençlidir. Özel mürekkep şeridi ile birlikte kullanılması halinde yüksek derece solvente ve çizilmeye dayanımlı etiketler basılabilir. Yerinde baskı veya diğer termal yazıcılarla birlikte kullanılabilir.

Silikonsuz temiz etiketler, Özel mürekkep şeridi ile birlikte kullanılması halinde yüksek derece solvente ve çizilmeye dayanımlı etiketler basılabilir. Yerinde baskı veya diğer termal yazıcılarla birlikte kullanılabilir. Minimum seviyede silikon, gaz çıkışı ve sabit disklerin çökmesine neden olan katışkı iyonları içerir. Temiz etiket baskısı yapar.

Windows uyumlu etiket tasarım ve yazdırma yazılımı; windows yazıcı sürücüsü ile uyumlu bir yazıcı kullanılması halinde harf, barkod, 2D kod ve imgeler basılabilir. Harf, barkod, 2D kod ve imgeler kombinasyonu ile etiket tasarımı yapılabilir. Unicode girişi yapılabilir. Karmaşık numara dizinlerini yapabilir. Çift yönlü bilgi aktarımı yapabilir.

Fonksiyonel Termal Transfer Sistemi Ürünlerinin Fiyatları Ne Kadar?

Fonksiyonel termal sistem ürünlerinin tüm çeşitlerini Megabant’ta inceleyebilir, kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Megabant, stoklu çalışmaktadır. Bu sayede Megabant, daha hızlı teslimat yapar. Ürün çeşitleri, özellikleri, görselleri ve diğer konularda daha detaylı bilgi almak ve hızlı teslimat için form doldurulmasını öneririz.