Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Biz Kimiz?

Megabant

Müşteri memnuniyetini birincil hedefimiz olarak görmekte ve müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerine yönelik farklı fiyat ve kalitede çözümler sunmaktayız.

Megabant olarak, sektördeki 10 yıldan fazla tecrübemiz ile müşterilerimize dünyanın birçok farklı bölgesinde üretilen ürünlerin ambalajlanmasıyla ilgili olarak endüstriyel bant ve yapıştırıcı sektöründe hizmet vermekte ve sektörde global pazarın lider firmaları olan Nitto ve Astel markalı ürünlerin dağıtımını yaparak müşterilerimize sunmaktayız.

Ürün gamımızdaki binlerce çeşit ile ürünlerinize uygun ambalajlama şekli, kullanılması gereken makine ve sarf malzemeleri hakkında tavsiyelerde bulunurken ambalajlama yöntemlerin güvenli ve ekonomik olmasının yanı sıra hızlı ve kolay gerçekleşmesi gibi kriterleri de göz önünde bulunduruyoruz.

Müşteri memnuniyetinin önemine tüm kalbimizle inanmakta ve birincil hedefimiz olarak görmekteyiz. Bu bağlamda müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerine yönelik farklı fiyat ve kalitede ürünler sunuyor ve düzenli olarak kontrol ettiğimiz stoklarımızdan taleplerini hızlı bir sevkiyat süreciyle karşılıyoruz.

Otomotiv, Tekstil, Makine, Gıda, Mobilya, Denizcilik, Elektrik-Elektronik, İnşaat, Medikal, Baskı ve Matbaa gibi birçok sektöre yapışkan bantlar ve ambalaj ürünleri konusunda çözümler üretmekteyiz.